Świetna informacja dla miłośników Jamesa Bonda!

Często porównujesz światowe superprodukcje z kinem polskim. Może i rozmach nie ten sam, środków przeznaczono mniej ale często wolisz obejrzeć właśnie rodzimą produkcje. Pewnie, że takie porównania są nieco karkołomne ale czasami warto. Nawet dla dobrej zabawy. Wszystkie przygody Bonda, na przykład, znamy na pamięć ale często, właśnie w tym momencie, przypominamy sobie Borewicza i kultowy serial „07 zgłoś się”. To przecież taki polski Bond. Może nieco skromniejszy ale dobrze zagrany i z całkiem przyzwoitym scenariuszem. Przypominają ten serial często w TV ale niektórych odcinków nie widziałeś, a niektórych w ogóle nie pamiętasz.

Teraz możesz zakupić cały serial i oglądać do woli.

Wszystkie odcinki wraz z mini-przewodnikiem. Możesz przeczytać życiorysy aktorów, obejrzeć plenerowe zdjęcia, a także przypomnieć najlepsze sceny zmontowane w jeden teledysk. Porucznik znów tropi przestępców, młodzież przypomina sobie, że kiedyś jeździły po drogach polskie samochody, a starsi powspominają plejadę gwiazd polskiego kina. Z Szapołowską (nawiasem mówiąc aktorki z 07 w niczym nie ustępują dziewczynom Bonda) i Fronczewskim na czele.

Możesz wybrać, najlepszy według Ciebie odcinek, a swoimi spostrzeżeniami podzielić się z innymi fanami na naszej stronie internetowej. Porównaj zatem 07 z 007 – na pewno dostrzeż parę podobieństw. Czekamy na pomysły. Najlepsze nagrodzimy. I pamiętaj, że prawie nie zawsze czyni różnicę. Przynajmniej dużą.

Całość w efektownym opakowaniu, może być świetnym pomysłem na imieninowy prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *