czy feromony działają

Czy feromony pomogą poderwać dziewczynę?

Jak poderwać kobietę? To pytanie stawia przed sobą każdy wolny mężczyzna, któremu akurat wpadła w oko długonoga piękność. Czy wystarczy przystępna aparycja, uśmiech i poczucie humoru? Te cechy są szczególnie doceniane przez przedstawicielki płci pięknej, lecz nie zawsze są wystarczające, by podbić kobiece serce. Co zatem zrobić, aby z podrywu wyjść z tarczą, a nie na tarczy? A może by tak skorzystać feromonów? Pozytywne opinie mistrzów podrywu powinny Cię nakłonić do rozważenia tej opcji.

“Przyznajmy to szczerze – nigdy nie byłem mistrzem podrywu. Owszem, wzbudzałem zainteresowanie u kobiet, ale to nigdy nie było nic poważnego. Raptem zwykła rozmowa i koniec. O kolejnych spotkaniach czy wspólnych nocach nawet nie było mowy! Postanowiłem zmienić taktykę podrywu, a przy tym zacząłem używać feromonów zapachowych. Powiem szczerze, że tylu partnerek to nie miałem nigdy w życiu! Teraz to kobiety starają się o moją uwagę, a nie odwrotnie!” – Artur, Poznań

Podobne opinie można przeczytać na: https://opowiadania-erotyczne.pl/

“Prowadzę wiele kursów, które mają ośmielić mężczyzn w kontaktach z kobietami i feromony to temat licznych naszych dyskusji. Jestem w pełni przekonany do ich skuteczności i wpływu na kobiety, lecz pamiętajmy, że to nie załatwi całej sprawy, ale może być początkiem ciekawej znajomości.” – Michał, Szczecin

Dlaczego sięgamy coraz częściej po feromony?

Feromony są dyskretne w stosowaniu. Tak naprawdę nikt niema prawa wiedzieć, że je stosujemy. Co więcej, można je łączyć ze swoim ulubionym zapachem perfum! W najpopularniejszych feromonach obecne jest najwyższe stężenie androstadienonu – substancji, która aktywnie wpływa na przysadkę mózgową kobiety. Jest to miejsce odpowiedzialne za poziom pożądania. Warto wybierać jednak tylko te feromony, które zostały przebadane farmakologicznie. Dobre feromony to takie, które nie wywołują reakcji alergicznych.

Feromony – czy warto?

Feromony powinniśmy traktować jako dodatek. Same w sobie nie wystarczą. Nie otworzą nam bram kobiecych serc. Warto potraktować je jako sposób na większą pewność siebie. To z kolei przełoży się na efekty w podrywie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *